دوره آموزش جامع مدیریت پروژه در صنعت نفت

مهلت ثبت نام اولیه ترم پائیز ۱۴۰۱ دوره آموزش جامع مدیریت پروژه در صنعت نفت:
یکشنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۱
تــوجــه

در زمان ثبت نام اولیه هیچگونه مبلغی به عنوان شهریه یا هزینه ثبت نام، از داوطلبان دریافت نمی‌گردد و شهریه ثبت نام پس از تائید ثبت نام اولیه داوطلبان، قابل پرداخت می‌باشد. برای آشنائی بیشتر با فرآیند ثبت نام در دوره، بخش مراحل ثبت نام در دوره را در همین صفحه مطالعه نمائید.

ثبت نام امکان‌پذیر نمی‌باشد

داوطلب گرامی،
متأسفانه ثبت نام در این دوره به دلیل تکمیل ظرفیت و پایان مهلت ثبت نام، امکان‌پذیر نمی‌باشد.
امیدواریم در دوره‌های آینده همراه شما باشیم.

معرفی دوره

دوره آموزش جامع مدیریت قرارداد در صنعت نفت، تنها دوره آموزشی مدیریت قرارداد در حوزه‌های کاربردی صنایع نفت، گاز و پتروشیمی می‌باشد که بر اساس آخرین دستورالعمل‌های آموزشی وزارت نفت طراحی و اجرا می‌گردد.

این دوره بصورت مستقیم توسط دانشسرای صنعت نفت به عنوان یک مجموعه علم و فناوری در صنعت نفت کشور، مطابق استانداردهای آموزشی وزارت نفت و استانداردهای بین المللی ISO 21001:2018 و ISO 29993:2017، برگزار می‌گردد و کلیه امور مربوط به برگزاری دوره شامل طراحی و تطبیق دوره با استانداردهای آموزشی، تأمین اساتید برجسته، منابع علمی، محتوای آموزشی و برنامه‌ریزی آموزشی، برگزاری کلاس‌ها، سنجش و ارزیابی دانشپذیران، کنترل کیفیت و کمیت اجرای دوره و همچنین رسیدگی به امور دانشپذیران و پشتیبانی از آنها، توسط دانشسرای صنعت نفت انجام می‌گردد.

در پروژه‌های بزرگ صنعتی، اموری مانند ایجاد فرآیندهای توسعه مرحله‌ای، تعریف وظائف و ابزارهای برنامه‌ریزی، مدیرت منابع، یافتن و کاهش ریسک‌ها، یادگیری و بهبود پیوسته، کنترل کیفیت پروژه، مدیریت تیم پروژه و…، از مهمترین ارکان مدیریت پروژه می‌باشند.

دوره‌های مدیریت پروژه، بستر یادگیری و شناختن مفاهیم، ابزارها و تکنیک‌های مورد استفاده در مدیریت پروژه‌های مختلف صنعتی را فراهم می‌نماید.

شرکت‌کنندگان در دوره‌های مدیریت پروژه، مهارت های زیر را به صورت تخصصی فرا می‌گیرند:

 • تصمیم‌گیری بهتر در پروژه‌های توسعه‌ای که منجر به ارزش بیشتر و هزینه‌های کمتر می‌شود.
 • توسعه طرح‌های یکپارچه برای اجرای یک برنامه کلی در پروژه.
 • توسعه خروجی‌های کلیدی هر مرحله از پروژه برای کاهش عدم قعطیت‌ها.
 • هدایت فرآیندهای توسعه مرحله‌ای.
 • مدیریت میان بخش‌های مختلف یک پروژه.
 • تعریف مناسب دامنه وظائف و کارها در یک پروژه.
 • تولید برنامه واقع‌گرایانه و یکپارچه.
 • یافتن و کاهش ریسک‌های توسعه پروژه.
 • توسعه یک تیم با عملکرد بالا.

به طور کلی در دوره‌های مدیریت پروژه، فرایندهای مختلف یک پروژه شامل مدیریت یکپارچگی، مدیریت زمان‌بندی، هزینه، کیفیت، منابع، ریسک و تداراکات آموزش داده می‌شود.

دوره‌های مدیریت پروژه برای آموزش مهارت‌های کلیدی به افرادی با تحصیلات متفاوت در رشته‌های مختلف، در نظر گرفته شده است و هدف این دوره‌ها ایجاد توانائی در افراد برای مدیریت فرآیندهای مرحله‌ای پروژه‌ها در بخش‌های مختلف صنعت می‌باشد.

این دوره‌ها برای اشخاصی طراحی شده‌اند که در محیط‌های پیچیده پروژه‌های صنعتی در حال فعالیت هستند. مهارت‌های آموزش داده شده در این دوره به افراد کمک می‌کند در هر جایگاهی در پروژه تصمیم‌گیری بهتری داشته باشند و ویژگی‌های منحصربه‌فرد دوره‌های مدیریت پروژه در توانمندسازی افراد برای هدایت و مدیرت موفق پروژه در بخش های مختلف می‌باشد.

صنعت نفت یکی از بزرگترین بخش‌های اقتصادی کشور و تأمین‌کننده منابع مالی زیادی برای کشور است که مدیریت پروژه در این صنعت پیچیده و پیشرو، نیازی اساسی می‌باشد. تدوین استراتژی‌های مناسب در مدیریت پروژه‌ها نیاز به دانش لازم برای هدایت و راهبری مراحل مختلف آن دارد. موفقیت پروژه‌های صنعت نیازمند ترکیبی از تکنولوژی، استراتژی اقتصادی و مهارت افراد است و می‌توان گفت اجرای یک برنامه مرحله‌ای که اکتشاف، حفاری، تولید، طراحی تجهیزات و مدیریت مخزن را در بر بگیرد چالش‌برانگیز است.

پروژه‌های صنعت نفت در سه دسته بالادستی، میان‌دستی و پائین‌دستی تقسیم می‌شوند که هر کدام نیازمند استراتژی مختص به خود برای مدیریت پروژه موفق می‌باشند و اجرای آنها شامل مراحل مختلف از طراحی و مهندسی تا ساخت و راه اندازی می‌باشد.

دوره آموزش جامع مدیریت پروژه در صنعت نفت، با بهره‌گیری و هم‌فکری خبرگان و صاحب‌نظران علمی و عملی صنعت، بر اساس دستورالعمل‌ها و شرایط و قوانین آموزشی وزارت نفت توسط دانشسرای صنعت نفت طراحی و اجرا شده است.

هدف اصلی دوره آموزش جامع مدیریت پروژه در صنعت نفت، فراهم نمونه دامنه وسیعی از مفاهیم و دانش مورد نیاز برای مدیریت پروژه‌های صنعت نفت می‌باشد.

دروس و محتوای آموزشی این دوره بر مباحث کاربردی اجرای پروژه شامل تصمیم‌گیری، مدیریت کیفیت و عملکرد، مدیریت ریسک و برنامه ریزی و کنترل کیفیت متمرکز می‌باشد.

شرکت‌کنندگان در دوره

مخاطبان دوره

شرکت در این دوره را به افراد زیر پیشنهاد می‌کنیم:

 • مدیران ارشد، میانی و عملیاتی که فعالیت آنها به نوعی با صنعت نفت مرتبط می‌باشد.
 • کارشناسان، کارشناسان ارشد، کارکنان و مشاوران شاغل در بخش های مختلف صنعت نفت.
 • فارغ‌التحصیلان مقطع کارشناسی در رشته‌های دانشگاهی مرتبط با صنعت نفت.
 • افرادی که قصد ارتقاء سطح شغلی خود را دارند.
 • افرادی که برای تغییر وضعیت شغلی و استخدامی خود نیازمند داشتن امتیازات ویژه‌ای می‌باشند.
 • افرادی که برای جذب در موقعیت‌های شغلی پیش رو نیازمند افزایش اعتبار، ارزش‌ها و توانائی‌های خود می‌باشند.
 • علاقه‌مندان به آشنائی با اصول و مهارت‌های کلیدی – کاربردی مدیریت پروژه در صنعت نفت.

دلایل شرکت در دوره

به دلایل زیر توصیه می‌کنیم که در این دوره شرکت کنید:

 • ایجاد انگیزه شغلی و اعتمادبنفس که نتیجه آن، تسلط بر نحوه انجام وظائف و فعالیت‌ها بوده و باعث تفاوت چشم‌گیر عملکرد شغلی فارغ‌التحصیلان این دوره در مقایسه با سایرین خواهد شد.
 • ایجاد پایه و اساس دانش مدیریتی در شرکت‌کنندگان و ارتقا آن که قطعاً تأثیر مثبتی در آینده شغلی ایشان خواهد داشت.
 • سرمایه‌گذاری برای آینده با توجه به منافعی که در پی ارتقاء شغلی حاصل می‌شود.
 • افزایش و بهبود اعتبار شخصی نزد سازمان‌ها، شرکت‌ها و کارفرمایان و مجریان پروژه‌های صنعت نفت در داخل و حتی خارج از کشور.
 • پیشرفت در شغل، حرفه، کسب و کار و سازمان و افزایش کارائی و توانائی.
 • فراهم‌شدن فرصت‌های شغلی بهتر.

مشخصات دوره

گواهینامه‌های دوره

در پایان دوره، به دانشپذیرانی که دوره را با موفقیت سپری نمایند، از سوی دانشسرای صنعت نفت گواهینامه پایان دوره آموزش جامع به زبان فارسی اعطا خواهد شد. صدور این گواهینامه به زبان انگلیسی نیز پس از پرداخت هزینه آن، برای دانشپذیران متقاضی امکان‌پذیر می‌باشد.

ضمناً برای اینکه دانشپذیران بتوانند اطلاعات هریک از دروس دوره را بصورت جداگانه در سوابق آموزشی پرونده شغلی خود ثبت نموده و از مزایای آنها بهره‌مند شوند، علاوه بر گواهینامه پایان دوره آموزش جامع، به ازاء هریک از دروس دوره که دارای کد مصوب وزارت نفت می‌باشند نیز، امکان صدور گواهینامه آموزش تخصصی مربوط به آن درس (گواهینامه تک‌درس) پس از پرداخت هزینه آن، برای دانشپذیران متقاضی فراهم می‌باشد.

گواهینامه‌های مذکور، بصورت کتبی (از طریق مکاتبه با معاونت آموزشی دانشسرای صنعت نفت) و یا بصورت آنلاین (از طریق سامانه استعلام گواهینامه‌های آموزشی دانشسرای صنعت نفت) قابل استعلام می‌باشند.

توضیح: کمیت، کیفیت، برنامه‌ریزی آموزشی و فرآیند اجرای این دوره برای شیوه‌های حضوری و غیرحضوری (آنلاین) یکسان می‌باشد و گواهینامه‌های دوره غیرحضوری (آنلاین) نیز همانند دوره حضوری (بدون قید عبارات غیرحضوری، مجازی، آنلاین و…) صادر خواهد شد.

زمان‌بندی برگزاری دوره

طول این دوره، ۱۱۲ ساعت می‌باشد که در نیمه دوم آبان ۱۴۰۱ آغاز و طی ۵ ماه برگزار خواهد شد.

دروس دوره

دروس این دوره شامل ۷ درس از دروس دارای کد مصوب وزارت نفت می‌باشند که بعضی از دروس به دلیل پیوستگی و وابستگی مفاهیم آموزشی با درس دیگر (۲ مورد)، با یکدیگر تجمیع شده و در قالب یک درس ارائه می‌شوند که در نتیجه مجموع دروس دوره برابر با ۵ درس شده است.

برای مشاهده فهرست و اطلاعات دروس، وارد قسمت زیر شوید.

ر
عناوین و اطلاعات دروس
۱
استاندارد مدیریت پروژه بر مبنای PMBOK
کد مصوب وزارت نفت: ۲۲۲۱۰
مدت: ۲۴ ساعت
۲
مدیریت پروژه‌های نفت و گاز
کد مصوب وزارت نفت: ۲۲۲۰۵
مدت: ۲۴ ساعت
۳
روش‌های تأمین منابع مالی در پروژه‌ها
کد مصوب وزارت نفت: ۲۲۰۰۹
مدت: ۱۶ ساعت
۴
مدیریت ریسک و کیفیت در صنعت نفت
‌ مدیریت ریسک پروژه‌های نفت و گاز
کد مصوب وزارت نفت: ۲۲۰۲۰
‌ مدیریت کیفیت پروژه‌های صنعت نفت
کد مصوب وزارت نفت: ۲۲۰۲۳
مدت: ۱۶ ساعت
۵
کارگاه تخصصی
‌ نرم‌افزار Primavera – مقدماتی
کد مصوب وزارت نفت: ۲۲۰۳۴
‌ نرم‌افزار Primavera – پیشرفته
کد مصوب وزارت نفت: ۲۲۰۳۵
مدت: ۳۲ ساعت
ر
عنوان درس
کد مصوب وزارت نفت
مدت (ساعت)
۱
استاندارد مدیریت پروژه بر مبنای PMBOK
۲۲۲۱۰
۲۴
۲
مدیریت پروژه‌های نفت و گاز
۲۲۲۰۵
۲۴
۳
روش‌های تأمین منابع مالی در پروژه‌ها
۲۲۰۰۹
۱۶
۴
مدیریت اجرائی پروژه‌های صنعت نفت
‌ مدیریت ریسک پروژه‌های نفت و گاز
‌ مدیریت کیفیت پروژه‌های صنعت نفت
۲۲۰۲۰
۲۲۰۲۳
۱۶
۵
کارگاه تخصصی
‌ نرم‌افزار Primavera – مقدماتی
‌ نرم‌افزار Primavera – پیشرفته
۲۲۰۳۴
۲۲۰۳۵
۳۲

مدرسین دوره

مدرسین این دوره ترکیبی از متخصصان، نخبگان و متولیان صنعت نفت با اساتید و اعضاء هیئت علمی برجسته دانشگاه‌های معتبر کشور می‌باشند.

نحوه برگزاری

این دوره به دو شیوه حضوری و غیرحضوری (آنلاین) بصورت مجزا با محتوای یکسان به شرح زیر برگزار می‌شود:

شیوه حضوری

در این شیوه دانشپذیران در محل برگزاری دوره (شهر تهران)، در کلاس‌ها، سمینارها و آزمون‌ها حضور یافته و انتقال مفاهیم به صورت چهره‌به‌چهره صورت می‌گیرد. در این شیوه امکان تعامل مستقیم میان دانشپذیران با یکدیگر و با مدرسین دوره فراهم می‌باشد.

روزها و زمان‌های برگزاری کلاس‌های شیوه حضوری:

زمان تشکیل کلاس‌های شیوه حضوری، روزهای پنجشنبه هرهفته و از ساعت ۹ الی ۱۷ می‌باشد (همراه با پذیرائی میان‌وعده و سرو ناهار).

برخی از امکانات شیوه حضوری:

 • تعامل چهره‌به‌چهره و آشنائی دانش‌پذیران با یکدیگر و مدرسین.
 • دریافت رایگان نسخه فیزیکی مستندات آموزشی (جزوات و کتب).
 • پذیرائی میان‌وعده و سرو ناهار.
تــوجــه

با توجه به شیوع ویروس COVID-19 و لزوم حفظ سلامت دانشپذیران، دوره‌های شیوه حضوری با رعایت دقیق فاصله اجتماعی و دستورالعمل‌های ستاد ملی مقابله با کرونا برگزار خواهد شد. لذا دانشپذیران موظفند در زمان حضور در کلاس‌ها، کلیه پروتکل‌های بهداشتی را بصورت کامل اجرا نمایند و در غیر اینصورت از حضور ایشان در کلاس‌های درس جلوگیری خواهد شد.

شیوه غیرحضوری (آنلاین)

در این شیوه دانشپذیران از هر نقطه‌ای در داخل یا خارج از کشور که به اینترنت دسترسی داشته‌باشند، از طریق سامانه آموزش الکترونیکی مرکز جامع آموزش صنعت نفت (PetroTrain.ir) به صورت زنده در کلاس‌ها، سمینارها و آزمون‌ها حضور یافته و انتقال مفاهیم به صورت آنلاین صورت می‌گیرد. دانشپذیران می‌توانند با استفاده از امکانات سامانه مذکور، برای طرح نظرات و سؤالات خود، همانند دانشپذیران حضوری با مدرسین دوره در تعامل باشند.

در این شیوه کلیه مراحل شرکت در دوره از ابتدا (مرحله ثبت نام) تا انتها (دریافت گواهینامه‌ها)، بصورت غیرحضوری صورت می‌گیرد.

روزها و زمان‌های برگزاری کلاس‌های شیوه غیرحضوری (آنلاین):

زمان تشکیل کلاس‌های دوره غیرحضوری (آنلاین) ۲ روز از روزهای شنبه تا پنجشنبه هرهفته و بین ساعات ۹ الی ۱۹ می‌باشد. تاریخ و ساعت برگزاری کلاس‌های آنلاین دروس، قبل از شروع کلاس‌های هر درس به اطلاع دانشپذیران خواهد رسید. دانشپذیران می‌توانند در صورت عدم امکان شرکت در کلاس، از لحظه پایان کلاس و از طریق نسخه ضبط‌شده کلاس که در سامانه جامع آموزش‌های الکترونیکی صنعت نفت قرار می‌گیرد، نسبت به مشاهده کلاس و یادگیری مطالب درسی جلساتی که حضور نداشته‌اند، اقدام نمایند.

برخی از امکانات شیوه غیرحضوری (آنلاین):

 • امکان دسترسی سریع و آسان به کلاس از هر مکانی که ارتباط اینترنتی فراهم باشد.
 • امکان حضور در کلاس از طریق کامپیوتر، لپ‌تاپ، تبلت و موبایل.
 • دریافت آنلاین مستندات آموزشی مدرسین (مانند جزوات و فایل‌های ارائه‌شده) در طول کلاس و پس از آن.
 • امکان مطرح کردن سؤالات و نظرات در طول زمان برگزاری کلاس.
 • دسترسی به نسخه ضبط‌شده کلاس‌ها و سمینارها در صورت عدم حضور در کلاس آنلاین.

توضیح: کمیت، کیفیت، برنامه‌ریزی آموزشی و فرآیند اجرای دوره غیرحضوری (آنلاین)، همانند دوره حضوری می‌باشد و گواهینامه‌های دوره غیرحضوری (آنلاین) مانند دوره حضوری (بدون قید عبارات غیرحضوری، مجازی، آنلاین و…) صادر خواهند شد.

ثبت نام در دوره

شرایط ثبت نام در دوره

داوطلبان شرکت در این دوره، باید دارای شرایط زیر باشند:

 1. داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی یا بالاتر از دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری.
 2. داشتن سابقه کار در شرکت‌ها، ادارات، سازمان‌های دولتی یا خصوصی و یا پروژه‌های مرتبط با صنعت نفت (این شرط برای اشخاصی که دارای مدارک تحصیلی دانشگاهی در رشته‌های مرتبط با صنعت نفت می‌باشند، الزامی نمی‌باشد).
 3. نداشتن ممنوعیت قانونی تحصیل در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور.
 4. تبعیت از قوانین و مقررات آموزشی و انضباطی دانشسرای صنعت نفت.

مراحل ثبت نام در دوره

داوطلبان شرکت در این دوره باید برای ثبت نام قطعی، مراحل زیر را انجام دهند:

۱) ثبت نام اولیه

در مرحله اول داوطلبان باید حداکثر تا پایان روز یکشنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۱، فرم اینترنتی ثبت نام اولیه را تکمیل نمایند. حداکثر تا ۷۲ ساعت پس از تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام اولیه، کارشناسان واحد پذیرش دوره، اطلاعات داوطلبان را برای تطبیق با شرایط شرکت در دوره بررسی نموده و در صورتی که داوطلب دارای شرایط شرکت در دوره باشد، ثبت نام اولیه وی را تائید و در غیر اینصورت لغو می‌نمایند.
بلافاصله پس از تائید یا لغو ثبت نام اولیه، نتیجه از طریق پیامک، ایمیل و تماس تلفنی به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

۲) ثبت نام نهائی

در مرحله بعد و پس از تائید ثبت نام اولیه، داوطلبان باید اقدامات زیر را انجام دهند:

 1. مراجعه به صفحه پرداخت شهریه دوره‌های آموزشی و پرداخت اینترنتی پیش‌پرداخت اقساط شهریه یا کل شهریه (برای داوطلبانی که مایل به پرداخت شهریه بصورت نقدی می‌باشند) حداکثر تا پایان روز دوشنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۱.
 2. ارسال مدارک زیر به آدرس ایمیل training@acpi.ir حداکثر تا پایان روز سه‌شنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۱:
  • تصویر صفحه اول و صفحه توضیحات شناسنامه.
  • تصویر روی کارت ملی.
  • تصویر آخرین مدرک تحصیلی.
تــوجــه

در زمان ثبت نام اولیه هیچگونه مبلغی به عنوان شهریه، هزینه ثبت نام و یا هزینه تائید، از داوطلبان دریافت نمی‌گردد و دریافت شهریه ثبت نام تنها پس از تائید اولیه اطلاعات داوطلبان امکان‌پذیر خواهد بود.
با توجه به افزایش ترافیک سایت در روزهای پایانی ثبت نام و احتمال ایجاد اختلال، توصیه می‌شود برای جلوگیری از بروز مشکل، ثبت نام اولیه و ثبت نام نهائی خود را به روزهای پایانی موکول نفرمائید.
همچنین به دلیل محدودبودن ظرفیت، اشخاصی که سریعتر ثبت نام نهائی را انجام دهند، در اولویت می‌باشند.

شهریه دوره

شهریه ثبت نام در دوره آموزش جامع مدیریت پروژه در صنعت نفت بر اساس هزینه‌های برگزاری دوره، محاسبه و برای دو گروه “غیرحضوری (آنلاین)” و “حضوری” به صورت مجزا تعیین شده است.

مبلغ شهریه بر اساس نوع دوره به شرح زیر می‌باشد:

 • غیرحضوری (آنلاین): ۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان
 • حضوری: ۱۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

در صورت پرداخت شهریه بصورت قسطی، ۴۰% شهریه در زمان ثبت نام به عنوان پیش‌پرداخت و ۶۰% مابقی در ۳ قسط با فاصله ۱ ماه دریافت می‌گردد ولی درصورتی که داوطلبان کل شهریه خود را بصورت نقدی (یکجا) در زمان ثبت نام پرداخت نمایند، ۱۰% از مبلغ شهریه به عنوان تخفیف کسر خواهد شد.

درصورت پرداخت شهریه بصورت قسطی، تاریخ سررسید اقساط به شرح زیر می‌باشد:

 • قسط اول: ۳۰ آذر ۱۴۰۱
 • قسط دوم: ۳۰ دی ۱۴۰۱
 • قسط سوم: ۳۰ بهمن ۱۴۰۱

توضیحات: کلیه مراحل ثبت نام و پرداخت شهریه (پیش‌پرداخت اقساط شهریه و اقساط شهریه یا پرداخت کل شهریه)، از طریق وب‌سایت دانشسرای صنعت نفت (acpi.ir) بصورت اینترنتی انجام می‌گردد.

همین حالا ثبت نام کنید

پرداخت نـــقــــدی

مبلغ کل شهریه:
۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان
تخفیف پرداخت نقدی:
%۱۰ معادل ۷۲۰ هزار تومان
مبلغ نهائی شهریه:
فقط ۶ میلیون و ۴۸۰ هزار تومان

پرداخت قسـطـی

مبلغ کل شهریه:
۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان
تعداد اقساط:
۳ قسط با فاصله یک ماه
مبلغ هر قسط:
۱ میلیون و ۴۴۰ هزار تومان
مبلغ پیش‌پرداخت اقساط:
۲ میلیون و ۸۸۰ هزار تومان

پرداخت نـــقــــدی

مبلغ کل شهریه:
۱۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
تخفیف پرداخت نقدی:
%۱۰ معادل ۱ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان
مبلغ نهائی شهریه:
فقط ۱۲ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان

پرداخت قسـطـی

مبلغ کل شهریه:
۱۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
تعداد اقساط:
۳ قسط با فاصله یک ماه
مبلغ هر قسط:
۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان
مبلغ پیش‌پرداخت اقساط:
۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان
ثبت نام امکان‌پذیر نمی‌باشد

داوطلب گرامی،
متأسفانه ثبت نام در این دوره به دلیل تکمیل ظرفیت و پایان مهلت ثبت نام، امکان‌پذیر نمی‌باشد.
امیدواریم در دوره‌های آینده همراه شما باشیم.

نماد اعتماد الکترونیکی
لوگوی ساماندهی

تماس با بخش پشتیبانی دوره

لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت راهنمائی برای ثبت نام، از طریق شماره‌های زیر با کارشناسان ما تماس بگیرید.
از ساعت ۸ الی ۱۶ روزهای شنبه تا چهارشنبه (به غیر از ایام تعطیل) پاسخگوی شما هستیم.
درخواست مــــشـــــاوره
شما می‌توانید با تکمیل فرم زیر از مشاوره رایگان کارشناسان ما، استفاده نمائید.

پرسش و پاسخ

با توجه به دانش و تجربیاتی که از طریق سپری نمودن دروس تئوری و عملی تخصصی در حوزه مدیریت پروژه صنعت نفت به دست خواهید آورد و آشنائی و ارتباط با متخصصان، نخبگان و افراد با تجربه این حوزه، قطعاً اعتماد به نفس و توانائی مورد نیاز برای مدیریت یک پروژه در سطح صنعت نفت را بدست خواهید آورد.

بله، کلیه دانشپذیران موظف به شرکت و قبولی در امتحانات پایان هر درس می‌باشند و درصورتی که در امتحان پایان هر درس، نمره قبولی را کسب ننمایند و یا در امتحان حاضر نشوند، می‌توانند با پرداخت هزینه جداگانه، در آزمونی که مجدداً برای هر درس برگزار می‌شود، شرکت نمایند.

آزمون دوره‌های غیرحضوری (آنلاین) همانند کلاس‌های درسی این دوره‌ها از طریق سامانه آموزش الکترونیکی مرکز جامع آموزش صنعت نفت (PetroTrain.ir) و به شیوه الکترونیکی و آنلاین برگزار می‌شود و نیازی به مراجعه حضوری نمی‌باشد.

با توجه به اینکه این دوره توسط دانشسرای صنعت نفت برگزار و گواهینامه آن نیز توسط این مجموعه صادر می‌گردد، و از طرفی با توجه به اینکه دانشسرای صنعت نفت یک مجموعه علم و فناوری بوده و دارای همکاری‌های بین‌المللی با مراکز علمی، فناوری، آموزشی و تحقیقاتی معتبر دنیا می‌باشد، لذا با توجه به اعتبار و رسمیت این مجموعه، کلیه مدارک صادره توسط دانشسرای صنعت نفت در خارج از کشور نیز قابل استفاده می‌باشند.

شهریه شرکت در این دوره کمتر از هزینه‌ای است که برای دریافت گواهینامه مدیریت پروژه سایر دانشگاه‌ها، پرداخت می‌شود. ضمن اینکه که با شرکت در این دوره، بصورت تخصصی در حوزه صنعت نفت آموزش خواهید دید. درضمن مبلغی که بابت شهریه این دوره پرداخت می‌شود، دارای کمترین ریسک سرمایه‌گذاری است، چراکه سرمایه‌گذاری روی خود است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این دوره و نحوه ثبت نام و حضور در آن می‌توانید از طریق شماره‌های زیر با کارشناسان واحد پذیرش دوره‌های آموزشی دانشسرای صنعت نفت تماس بگیرید.

۰۲۱ – ۹۱۳۲ ۶۶۰۱

۰۲۱ – ۹۱۳۲ ۶۶۰۲