دوره آموزش جامع ارزیابی اقتصادی در صنعت نفت

مهلت ثبت نام ترم تابستان ۱۴۰۳ دوره آموزش جامع ارزیابی اقتصادی در صنعت نفت:
دوشنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۳
روز و
ساعت‌
ثبت نام امکان‌پذیر نمی‌باشد

داوطلب گرامی،
متأسفانه ثبت نام در این دوره به دلیل تکمیل ظرفیت و پایان مهلت ثبت نام، امکان‌پذیر نمی‌باشد.
امیدواریم در دوره‌های آینده همراه شما باشیم.

معرفی دوره

دوره آموزش جامع ارزیابی اقتصادی در صنعت نفت، تنها دوره آموزشی برآورد، تحلیل و ارزیابی اقتصادی در حوزه‌های کاربردی صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی می‌باشد که بر اساس دستورالعمل‌ها و شناسنامه مصوب دوره‌های آموزشی وزارت نفت و مطابق با استانداردهای بین المللی
ISO 21001:2018 و ISO 29993:2017
توسط دانشسرای صنعت نفت برگزار می‌گردد.

طرح‌ها و پروژه‌های صنعت نفت دارای مقیاس بزرگ و زمان اجرای نسبتاً طولانی هستند و نیاز به سرمایه‌گذاری قابل توجهی در فعالیت‌های اکتشاف، توسعه، تولید و بهره‌برداری دارند. از طرفی با پویایی بازار انرژی و صنعت نفت در حال تغییر، پیشرفت‌های فناوری و قوانین زیست‌محیطی در حال تحول، تصمیم‌گیری آگاهانه و ارزیابی قابلیت اقتصادی طرح‌ها و پروژه‌های نفت و گاز به طور فزاینده‌ای حیاتی شده است.

برای اجرای یک طرح یا پروژه در صنعت نفت، باید فرصت‌های مختلف از نظر اقتصادی مورد بررسی قرار گیرند و با تعیین شاخص‌های اقتصادی و تحلیل حساسیت، فرصت‌های سرمایه‌گذاری مختلف را به درستی ارزیابی کرد. استفاده از تکنیک‌های ارزیابی اقتصادی و مالی، ضمن فراهم‌نمودن امکان پیش‌بینی سودآوری، تعیین هزینه‌ها و جریان نقدی، تحلیلگر را قادر می‌سازد تا در تصمیم‌گیری برای طرح‌ها و پروژه‌های صنعت نفت آگاهانه‌تر عمل نماید. همچنین درک شاخص‌های اقتصادی، ریسک و عدم قطعیت، ساختارهای مختلف اقتصادی مانند رژیم‌های مالیاتی و قراردادهای تأمین مالی، کیفیت و ارزش تحلیل اقتصادی را افزایش می‌دهد.

این دوره آموزش جامع با هدف تجهیز متخصصان به دانش و مهارت‌های لازم برای انجام ارزیابی‌های اقتصادی قوی و تحلیل‌های تصمیم‌گیری برای طرح‌ها و پروژه‌های نفت و گاز طراحی شده است. این دوره حتی به اشخاصی که درگیر برنامه‌ریزی طرح یا پروژه، تجزیه و تحلیل سرمایه‌گذاری، مدیریت ریسک و یا تصمیم‌گیری استراتژیک هستند نیز ابزارها و تکنیک‌هایی را برای پیمایش پیچیدگی‌های صنعت ارائه می‌دهد.

در طول این دوره، مفاهیم اساسی ارزیابی اقتصادی، از جمله تجزیه و تحلیل جریان نقدی، ارزش زمانی پول، و شاخص‌های اقتصادی مانند ارزش فعلی خالص (NPV)، نرخ بازده داخلی (IRR) و شاخص سودآوری، ارائه خواهد گردید و راهنمای عملی و فنی امکان‌سنجی مالی و اقتصادی پروژه‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری بر اساس اصول مالی و اقتصادی برای تصمیم‌گیری بهتر ارائه می‌شود.

ارائه تکنیک‌های تحلیل تصمیم‌گیری برای طرح‌ها و پروژه‌های صنعت نفت، تصمیم‌گیرندگان را قادر می‌سازد تا از عدم قطعیت‌ها و ریسک‌های مربوط در طرح‌ها و پروژه‌های صنایع نفت و گاز آگاهی یابند و چشم‌انداز واقع‌بینانه‌ای در مورد چارچوب مسئله، شناسایی عدم قطعیت‌ها، ساختن مدل‌های تصمیم‌گیری و انجام ارزیابی‌های ریسک، فراهم می‌گردد. تصمیم‌گیرندگان با تسلط بر این تکنیک‌ها، مهارت‌های لازم برای ارزیابی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در پروژه‌ها، سنجش نتایج بالقوه و تصمیم‌گیری آگاهانه که با اهداف استراتژیک و سطح ریسک‌پذیری شرکت‌ها هم‌سو باشد را کسب می نمایند.

علاوه بر مبانی نظری، این دوره آموزشی مهارت‌های عملی از طریق مطالعات موردی، تمرین‌های عملی و مثال‌هایی از صنعت نفت و گاز ارائه می‌‌گردد. بنابراین دانشپذیران این فرصت را خواهند داشت که مفاهیم آموخته‌شده را به کار ببرند و مهارت‌های خود را در ارزیابی اقتصادی و تحلیل تصمیم‌گیری تقویت نمایند.

این دوره آموزشی جامع شامل مباحث اقتصاد نفت و گاز، ارزیابی اقتصادی طرح و پروژه و تحلیل تصمیم‌گیری برای طرح‌ها و پروژه‌های صنایع نفت و گاز می‌باشد. شرکت‌کنندگان این دوره آموزشی، دانش و مهارت‌های عملی برای ارزیابی و تصمیم‌گیری در زمینه سرمایه‌گذاری در پروژه‌های صنعت نفت از جمله درک تأثیر عوامل اقتصادی، ارزیابی ریسک‌ها و اتخاذ تصمیمات سرمایه‌گذاری آگاهانه را به دست می‌آورند.

هدف از این دوره آموزشی فراهم‌نمودن فرصت کسب دانش و مهارت‌های لازم برای ارزیابی‌های اقتصادی پروژه‌ها ، تحلیل ریسک و تصمیم‌گیری آگاهانه برای سرمایه‌گذاری در صنایع نفت و گاز می‌باشد.

این دوره آموزشی ترکیبی از ارائه مطالب علمی و فنی، مطالعات موردی و تمرین‌های عملی می‌باشد تا درک و کاربرد عملی شرکت‌کنندگان از ارزیابی اقتصادی پروژه و مفاهیم تحلیل تصمیم‌گیری در طرح‌ها و پروژه‌های نفت و گاز را افزایش دهد. همچنین در طول این دوره از نمونه‌های کاربردی ارزیابی اقصادی پروژه‌های صنعت نفت برای تقویت مفاهیم کلیدی استفاده خواهد شد.

 • بدست‌آوردن درک جامعی از اصول و روش‌های ارزیابی اقتصاد و مالی طرح‌ها و پروژه‌های صنعت نفت
 • یادگیری تکنیک‌های ارزیابی مالی طرح‌ها و پروژه‌ها از جمله تجزیه و تحلیل جریان نقدی و شاخص‌های اقتصادی
 • افزایش اطمینان در تصمیم‌گیری‌های سرمایه‌گذاری و ارزیابی عملکرد مالی طرح‌ها و پروژه‌های صنعت نفت
 • توسعه مهارت‌هایی برای شناسایی، ارزیابی و مدیریت ریسک‌های مرتبط با طرح‌ها و پروژه‌های صنعت نفت
 • کسب بینش اقتصادی و تحلیل ریسک در چارچوب‌های تصمیم‌گیری برای طرح‌ها و پروژه‌های صنعت نفت
 • بهینه‌سازی تخصیص منابع و استراتژی‌های سرمایه‌گذاری از طریق روش‌های مؤثر ارزیابی طرح و پروژه

شرکت‌کنندگان در دوره

اشخاصی که باید در این دوره شرکت کنند

این دوره آموزش جامع برای متخصصان و تصمیم‌گیرندگان درگیر در صنعت نفت و گاز مناسب است، از جمله:

 • مهندسان نفت
 • مدیران پروژه
 • تحلیلگران مالی
 • مدیران سرمایه‌گذاری
 • متخصصان توسعه کسب و کار
 • مدیران و سیاستگذاران و مشاوران

مخاطبان دوره

شرکت در این دوره را به افراد زیر پیشنهاد می‌کنیم:

 • مدیران ارشد، میانی و عملیاتی که فعالیت آنها به نوعی با صنعت نفت مرتبط می‌باشد.
 • کارشناسان، کارشناسان ارشد، کارکنان و مشاوران شاغل در بخش‌های مختلف صنعت نفت.
 • فارغ‌التحصیلان مقطع کارشناسی در رشته‌های دانشگاهی مرتبط با صنعت نفت.
 • افرادی که قصد ارتقاء سطح شغلی خود را دارند.
 • افرادی که برای تغییر وضعیت شغلی و استخدامی خود نیازمند داشتن امتیازات ویژه‌ای می‌باشند.
 • افرادی که برای جذب در موقعیت‌های شغلی پیش رو نیازمند افزایش اعتبار، ارزش‌ها و توانائی‌های خود می‌باشند.
 • علاقه‌مندان به آشنائی با اصول و مهارت‌های کلیدی و کاربردی ارزیابی اقتصادی در صنعت نفت.

دلایل شرکت در دوره

به دلایل زیر توصیه می‌کنیم که در این دوره شرکت کنید:

 • ایجاد انگیزه شغلی و اعتمادبنفس که نتیجه آن، تسلط بر نحوه انجام وظائف و فعالیت‌ها بوده و باعث تفاوت چشم‌گیر عملکرد شغلی فارغ‌التحصیلان این دوره در مقایسه با سایرین خواهد شد.
 • ایجاد پایه و اساس دانش اقتصادی در شرکت‌کنندگان و ارتقاء آن که قطعاً تأثیر مثبتی در آینده شغلی ایشان خواهد داشت.
 • سرمایه‌گذاری برای آینده با توجه به منافعی که در پی ارتقاء شغلی حاصل می‌شود.
 • افزایش و بهبود اعتبار شخصی نزد سازمان‌ها، شرکت‌ها و کارفرمایان و مجریان طرح‌ها و پروژه‌های صنعت نفت در داخل و حتی خارج از کشور.
 • پیشرفت در شغل، حرفه، کسب و کار و سازمان و افزایش کارائی و توانائی.
 • فراهم‌شدن فرصت‌های شغلی بهتر.

مشخصات دوره

گواهینامه‌های دوره

در پایان دوره، به دانشپذیرانی که دوره را با موفقیت سپری نمایند، از سوی دانشسرای صنعت نفت گواهینامه پایان دوره آموزش جامع به زبان فارسی اعطا خواهد شد. صدور این گواهینامه به زبان انگلیسی نیز پس از پرداخت هزینه آن، برای دانشپذیران متقاضی امکان‌پذیر می‌باشد.

علاوه بر گواهینامه پایان دوره آموزش جامع، به ازاء هریک از دروس دوره که دارای کد مصوب وزارت نفت می‌باشند نیز، گواهینامه پایان دوره آموزش تخصصی مربوط به هر درس (گواهینامه تک‌درس) پس از پرداخت هزینه آن، برای دانشپذیران صادر خواهد شد تا دانشپذیران بتوانند اطلاعات هریک از دروس دوره را بصورت جداگانه در سوابق آموزشی پرونده شغلی خود ثبت نموده و از مزایای آنها بهره‌مند شوند.

تــوجــه

نحوه استعلام اصالت گواهینامه‌ها: اصالت گواهینامه‌های کلیه دوره‌های آموزشی دانشسرای صنعت نفت، بصورت کتبی (از طریق مکاتبه با معاونت آموزشی دانشسرای صنعت نفت) و یا بصورت آنلاین (از طریق سامانه استعلام گواهینامه‌های دانشسرای صنعت نفت) قابل استعلام می‌باشند. گواهینامه‌های شیوه غیرحضوری (آنلاین): کمیت، کیفیت، برنامه‌ریزی آموزشی و فرآیند اجرای این دوره برای شیوه‌های حضوری و غیرحضوری (آنلاین) یکسان می‌باشد و گواهینامه‌های دوره غیرحضوری (آنلاین) نیز همانند دوره حضوری (بدون قید عبارات غیرحضوری، مجازی، آنلاین و...) صادر خواهد شد.

زمان‌بندی برگزاری دوره

طول این دوره، ۳۲ ساعت می‌باشد که در نیمه دوم تیر ۱۴۰۳ آغاز و طی ۲ ماه برگزار خواهد شد.

دروس دوره

دروس این دوره شامل ۳ درس از دروس دارای کد مصوب وزارت نفت و ۱ درس سفارشی با موضوع مرتبط برای این دوره می‌باشند که در نتیجه مجموع دروس دوره برابر با ۴ درس شده است.

ر
عناوین و اطلاعات دروس
۱
امکان‌سنجی طرح‌ها و پروژه‌های صنعت نفت
کد مصوب وزارت نفت: ۲۲۰۰۵
مدت: ۸ ساعت
۲
روش‌های تأمین منابع مالی در پروژه‌ها
کد مصوب وزارت نفت: ۲۲۰۰۹
مدت: ۸ ساعت
۳
ارزیابی و محاسبات مالی و اقتصادی پروژه‌های صنعتی
کد مصوب وزارت نفت: ۱۱۰۰۳
مدت: ۱۲ ساعت
۴
آشنائی با نرم‌افزار برآورد هزینه صنایع نفت و گاز QUESTOR
کد مصوب وزارت نفت: –
مدت: ۴ ساعت
ر
عنوان درس
کد مصوب وزارت نفت
مدت (ساعت)
۱
امکان‌سنجی طرح‌ها و پروژه‌های صنعت نفت
۲۲۰۰۵
۸
۲
روش‌های تأمین منابع مالی در پروژه‌ها
۲۲۰۰۹
۸
۳
ارزیابی و محاسبات مالی و اقتصادی پروژه‌های صنعتی
۱۱۰۰۳
۱۲
۴
آشنائی با نرم‌افزار برآورد هزینه صنایع نفت و گاز QUESTOR
۴

مدرسین دوره

مدرسین این دوره ترکیبی از متخصصان، نخبگان و متولیان صنعت نفت و اساتید برجسته دانشگاه‌های معتبر کشور می‌باشند.

نحوه برگزاری

این دوره به دو شیوه حضوری و غیرحضوری (آنلاین) بصورت مجزا با محتوای یکسان به شرح زیر برگزار می‌شود:

شیوه حضوری

در این شیوه دانشپذیران در محل برگزاری دوره‌های آموزشی دانشسرای صنعت نفت (شهر تهران)، در کلاس‌ها، سمینارها و آزمون‌ها حضور یافته و انتقال مفاهیم به صورت چهره‌به‌چهره صورت می‌گیرد. در این شیوه امکان تعامل مستقیم میان دانشپذیران با یکدیگر و مدرسین دوره فراهم می‌باشد.

روزها و زمان‌های برگزاری کلاس‌های شیوه حضوری:

زمان تشکیل کلاس‌های شیوه حضوری، روزهای پنجشنبه هرهفته و از ساعت ۹ الی ۱۷ می‌باشد (همراه با پذیرائی میان‌وعده و سرو ناهار).

برخی از امکانات شیوه حضوری:

 • تعامل چهره‌به‌چهره و آشنائی دانش‌پذیران با یکدیگر و مدرسین.
 • دریافت رایگان نسخه فیزیکی مستندات آموزشی (جزوات و کتب).
 • پذیرائی میان‌وعده و سرو ناهار.

شیوه غیرحضوری (آنلاین)

در این شیوه دانشپذیران از هر نقطه‌ای در داخل یا خارج از کشور که به اینترنت دسترسی داشته‌باشند، از طریق سامانه آموزش الکترونیکی مرکز جامع آموزش صنعت نفت (PetroTrain.ir) به صورت زنده در کلاس‌ها، سمینارها و آزمون‌ها حضور یافته و انتقال مفاهیم به صورت آنلاین صورت می‌گیرد. دانشپذیران می‌توانند با استفاده از امکانات سامانه مذکور، برای طرح نظرات و سؤالات خود، همانند دانشپذیران حضوری با مدرسین دوره در تعامل باشند.

در این شیوه کلیه مراحل شرکت در دوره از ابتدا (مرحله ثبت نام) تا انتها (دریافت گواهینامه‌ها)، بصورت غیرحضوری صورت می‌گیرد.

روزها و زمان‌های برگزاری کلاس‌های شیوه غیرحضوری (آنلاین):

زمان تشکیل کلاس‌های شیوه غیرحضوری (آنلاین)، ۲ روز از روزهای شنبه تا پنجشنبه هرهفته و بین ساعات ۹ الی ۱۹ می‌باشد. تاریخ و ساعت برگزاری کلاس‌های آنلاین دروس، قبل از شروع کلاس‌های هر درس به اطلاع دانشپذیران خواهد رسید. دانشپذیران شیوه غیرحضوری می‌توانند در صورت عدم امکان شرکت در کلاس، از لحظه پایان کلاس و تا ۲ ماه پس از پایان دوره، با مراجعه به سامانه جامع آموزش‌های الکترونیکی صنعت نفت، نسبت به مشاهده آنلاین نسخه ضبط‌شده کلاس و یادگیری مطالب درسی جلساتی که حضور نداشته‌اند، اقدام نمایند.

برخی از امکانات شیوه غیرحضوری (آنلاین):

 • امکان دسترسی سریع و آسان به کلاس از هر مکانی که ارتباط اینترنتی فراهم باشد.
 • امکان حضور در کلاس از طریق کامپیوتر، لپ‌تاپ، تبلت و موبایل.
 • دریافت آنلاین مستندات آموزشی مدرسین (مانند جزوات و فایل‌های ارائه‌شده) در طول کلاس و پس از آن.
 • امکان مطرح کردن سؤالات و نظرات در طول زمان برگزاری کلاس.
 • دسترسی به نسخه ضبط‌شده کلاس‌ها و سمینارها در صورت عدم حضور در کلاس آنلاین.
تــوجــه

گواهینامه‌های شیوه غیرحضوری (آنلاین): کمیت، کیفیت، برنامه‌ریزی آموزشی و فرآیند اجرای شیوه غیرحضوری (آنلاین)، همانند شیوه حضوری می‌باشد و گواهینامه‌های شیوه غیرحضوری (آنلاین) مانند شیوه حضوری (بدون قید عبارات غیرحضوری، مجازی، آنلاین و...) صادر خواهند شد. شرایط حضور در کلاس‌ها: دانشپذیران شیوه حضوری موظف به شرکت در در حداقل دوسوم جلسات کلاس‌های حضوری هر درس، و دانشپذیران شیوه غیرحضوری (آنلاین) موظف به شرکت در حداقل یک‌دوم کلاس‌های غیرحضوی (آنلاین) هر درس می‌باشند.

ثبت نام در دوره

شرایط ثبت نام در دوره

داوطلبان شرکت در این دوره، باید دارای شرایط زیر باشند:

 1. داشتن مدرک تحصیلی در مقاطع تحصیلی کارشناسی و بالاتر.
 2. داشتن فعالیت شغلی مرتبط با صنعت نفت (این شرط برای اشخاصی که دارای تحصیلات مرتبط با صنعت نفت می‌باشند، الزامی نمی‌باشد).

مراحل ثبت نام در دوره

داوطلبان شرکت در این دوره باید برای ثبت نام اقدامات زیر را انجام دهند:

 1. مراجعه به صفحه ثبت نام دوره و تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام و پرداخت اینترنتی پیش‌پرداخت اقساط شهریه یا کل شهریه (برای داوطلبانی که مایل به پرداخت شهریه بصورت نقدی می‌باشند) حداکثر تا پایان روز دوشنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۳.
 2. ارسال مدارک زیر به آدرس ایمیل training@acpi.ir حداکثر تا پایان روز چهارشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۳:
  • تصویر روی کارت ملی.
  • تصویر آخرین مدرک تحصیلی.

شهریه دوره

شهریه ثبت نام در دوره آموزش جامع مدیریت پروژه در صنعت نفت بر اساس هزینه‌های برگزاری دوره، محاسبه و برای دو گروه “غیرحضوری (آنلاین)” و “حضوری” به صورت مجزا تعیین شده است.

مبلغ شهریه بر اساس نوع دوره به شرح زیر می‌باشد:

 • غیرحضوری (آنلاین): ۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان
 • حضوری: ۸ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان

در صورت پرداخت شهریه بصورت قسطی، ۵۰% شهریه در زمان ثبت نام به عنوان پیش‌پرداخت و ۵۰% مابقی در ۱ قسط دریافت می‌گردد ولی درصورتی که داوطلبان کل شهریه خود را بصورت نقدی (یکجا) در زمان ثبت نام پرداخت نمایند، ۱۰% از مبلغ شهریه به عنوان تخفیف کسر خواهد شد.

درصورت پرداخت شهریه بصورت قسطی، تاریخ سررسید اقساط به شرح زیر می‌باشد:

 • قسط اول: ۱ مرداد ۱۴۰۳
تــوجــه

شیوه پرداخت: کلیه مراحل ثبت نام و پرداخت شهریه (پیش‌پرداخت اقساط شهریه و اقساط شهریه یا پرداخت کل شهریه)، از طریق وب‌سایت دانشسرای صنعت نفت به نشانی acpi.ir بصورت اینترنتی انجام می‌گردد. شرایط انصراف از دوره و عودت شهریه: انصراف از شرکت در دوره، فقط تا ۲۰ روز پس از شروع اولین جلسه دوره امکان‌پذیر خواهد بود که در اینصورت بخشی از مبالغی که توسط دانشپذیر انصراف‌دهنده به عنوان شهریه یا پیش‌پرداخت اقساط آن پرداخت شده است، به وی عودت داده خواهد شد. مبالغ پرداخت‌شده توسط دانشپذیر انصراف‌دهنده، در صورتی که زمان انصراف وی تا ۶ روز پس از برگزاری اولین جلسه دوره باشد، پس از کسر ۳/۵% از مبلغ شهریه نقدی دوره، و در غیر اینصورت پس از کسر ۳۰% از مبلغ شهریه نقدی دوره، طی ۳ روز کاری پس از ارائه درخواست رسمی (کتبی) انصراف از شرکت در دوره، به وی عودت داده خواهد شد. مستندات رسمی پرداخت: این دوره به صورت آزاد و برای اشخاص حقیقی برگزار می‌گردد و لذا طبق قوانین جدید سامانه مؤدیان مالیاتی، صدور صورتحساب رسمی خطاب به شرکت‌ها و سازمان‌ها برای شرکت‌کنندگانی که شرکت یا سازمان متبوع ایشان، پرداخت شهریه دوره را متقبل شده است، امکان‌پذیر نمی‌باشد. لیکن برای آن دسته از شرکت‌کنندگانی که متقاضی دریافت هزینه دوره از شرکت یا سازمان متبوع خود می‌باشند، گواهی پرداخت صادر خواهد شد.

همین حالا ثبت نام کنید

پرداخت نـــقــــدی

مبلغ کل شهریه:
۴ میلیون ۹۰۰ هزار تومان
تخفیف پرداخت نقدی:
%۱۰ معادل ۴۹۰ هزار تومان
مبلغ نهائی شهریه:
فقط ۴ میلیون و ۴۱۰ هزار تومان

پرداخت قسـطـی

مبلغ کل شهریه:
۴ میلیون ۹۰۰ هزار تومان
تعداد اقساط:
۱ قسط
مبلغ هر قسط:
۲ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان
مبلغ پیش‌پرداخت اقساط:
۲ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان

پرداخت نـــقــــدی

مبلغ کل شهریه:
۸ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان
تخفیف پرداخت نقدی:
%۱۰ معادل ۸۷۰ هزار تومان
مبلغ نهائی شهریه:
فقط ۷ میلیون و ۸۳۰ هزار تومان

پرداخت قسـطـی

مبلغ کل شهریه:
۸ میلیون ۷۰۰ هزار تومان
تعداد اقساط:
۱ قسط
مبلغ هر قسط:
۴ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان
مبلغ پیش‌پرداخت اقساط:
۴ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان
ثبت نام امکان‌پذیر نمی‌باشد

داوطلب گرامی،
متأسفانه ثبت نام در این دوره به دلیل تکمیل ظرفیت و پایان مهلت ثبت نام، امکان‌پذیر نمی‌باشد.
امیدواریم در دوره‌های آینده همراه شما باشیم.

نماد اعتماد الکترونیکی
لوگوی ساماندهی

تماس با بخش پشتیبانی دوره

لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت راهنمائی برای ثبت نام، از طریق شماره‌های زیر با کارشناسان ما تماس بگیرید.
از ساعت ۸ الی ۱۶ روزهای شنبه تا چهارشنبه (به غیر از ایام تعطیل) پاسخگوی شما هستیم.
درخواست مــــشـــــاوره
شما می‌توانید با تکمیل فرم زیر از مشاوره رایگان کارشناسان ما، استفاده نمائید.

پرسش و پاسخ

با توجه به دانش و تجربیاتی که از طریق سپری نمودن دروس تئوری و عملی تخصصی در حوزه ارزیبی اقتصادیطرح‌حا و پروژه‌های صنعت نفت به دست خواهید آورد و آشنائی و ارتباط با متخصصان، نخبگان و افراد با تجربه این حوزه، قطعاً اعتماد به نفس و توانائی مورد نیاز برای ارزیابی اقتصادی یک طرح و پروژه در سطح صنعت نفت را بدست خواهید آورد.

بله، کلیه دانشپذیران موظف به شرکت و قبولی در امتحانات پایان هر درس می‌باشند و درصورتی که در امتحان پایان هر درس، نمره قبولی را کسب ننمایند و یا در امتحان حاضر نشوند، می‌توانند با پرداخت هزینه جداگانه، در آزمونی که مجدداً برای هر درس برگزار می‌شود، شرکت نمایند.

آزمون دوره‌های غیرحضوری (آنلاین) همانند کلاس‌های درسی این دوره‌ها از طریق سامانه آموزش الکترونیکی مرکز جامع آموزش صنعت نفت (PetroTrain.ir) و به شیوه الکترونیکی و آنلاین برگزار می‌شود و نیازی به مراجعه حضوری نمی‌باشد.

با توجه به اینکه این دوره توسط دانشسرای صنعت نفت برگزار و گواهینامه آن نیز توسط این مجموعه صادر می‌گردد، و از طرفی با توجه به اینکه دانشسرای صنعت نفت یک مجموعه علم و فناوری بوده و دارای همکاری‌های بین‌المللی با مراکز علمی، فناوری، آموزشی و تحقیقاتی معتبر دنیا می‌باشد، لذا با توجه به اعتبار و رسمیت این مجموعه، کلیه مدارک صادره توسط دانشسرای صنعت نفت در خارج از کشور نیز قابل استفاده می‌باشند.

شهریه شرکت در این دوره کمتر از هزینه‌ای است که برای یادگیری مفاهیم این دوره در سایر مراکز و مؤسسات آموزشی پرداخت می‌شود. ضمن اینکه که با شرکت در این دوره، بصورت تخصصی در حوزه صنعت نفت آموزش خواهید دید. درضمن مبلغی که بابت شهریه این دوره پرداخت می‌شود، دارای کمترین ریسک سرمایه‌گذاری است، چراکه سرمایه‌گذاری روی خود است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این دوره و نحوه ثبت نام و حضور در آن می‌توانید از طریق شماره‌های زیر با کارشناسان واحد پذیرش دوره‌های آموزشی دانشسرای صنعت نفت تماس بگیرید.

۰۲۱ – ۹۱۳۲ ۶۶۰۱

۰۲۱ – ۹۱۳۲ ۶۶۰۲