دوره آموزش جامع مدیریت قرارداد در صنعت نفت

مهلت ثبت نام ترم زمستان ۱۴۰۲ دوره آموزش جامع مدیریت قرارداد در صنعت نفت:
تا روز چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ تمدید شد
ثبت نام امکان‌پذیر نمی‌باشد

داوطلب گرامی،
متأسفانه ثبت نام در این دوره به دلیل تکمیل ظرفیت و پایان مهلت ثبت نام، امکان‌پذیر نمی‌باشد.
امیدواریم در دوره‌های آینده همراه شما باشیم.

معرفی دوره

دوره آموزش جامع مدیریت قرارداد در صنعت نفت، تنها دوره آموزشی مدیریت قرارداد در حوزه‌های کاربردی صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی می‌باشد که بر اساس دستورالعمل‌ها و شناسنامه مصوب دوره‌های آموزشی وزارت نفت و مطابق با استانداردهای بین المللی ISO 21001:2018 و ISO 29993:2017، توسط دانشسرای صنعت نفت برگزار می‌گردد.

در قراردادهای بزرگ صنعتی، اموری مانند مدیریت فرآیندهای مرحله‌ای قرارداد، تصمیم‌گیری مناسب در هر مرحله قرارداد و…، از مهمترین ارکان مدیریت قرارداد می‌باشند.

دوره‌‌های مدیریت قرارداد، بستر یادگیری و شناختن مفاهیم، ابزارها و تکنیک‌های مورد استفاده در مدیریت قراردادهای مختلف صنعتی را فراهم می‌نماید.

به طور کلی در دوره‌های مدیریت قرارداد، فرآیندهای مختلف یک قرارداد شامل مسائل حقوقی، الزامات عمومی نگارش قرارداد، نحوه اجرا و مدیریت آن آموزش داده می‌شود.

دوره‌های مدیریت قرارداد برای آموزش مهارت‌های کلیدی به افرادی با تحصیلات متفاوت در رشته‌های مختلف، در نظر گرفته شده است و هدف این دوره‌ها ایجاد توانائی در افراد برای مدیریت فرآیندهای مرحله‌ای قراردادها در بخش‌های مختلف صنعت می‌باشد.

این دوره‌ها برای اشخاصی طراحی شده‌اند که در محیط‌های پیچیده قراردادهای صنعتی در حال فعالیت هستند. مهارت‌های آموزش داده شده در این دوره به این افراد کمک می‌کند تا در هر جایگاهی در قرارداد، تصمیم‌گیری بهتری داشته باشند و ویژگی‌های منحصربه‌فرد دوره‌های مدیریت قرارداد در توانمندسازی افراد برای هدایت و مدیریت موفق قرارداد در بخش‌های مختلف می‌باشد.

پروژه‌های نفت و گاز به واسطه ویژگی‌های متمایزی که از سایر صنایع سنگین و سرمایه‌بر دارند، از اهمیت خاصی برخوردار هستند. مراحل مختلف مدیریت یک قرارداد نفت و گاز اعم از اخذ مجوزات، برگزاری مناقصه یا ترک تشریفات مناقصه و مذاکرات قراردادی، انعقاد قرارداد، اجرای قرارداد، تطابق اجرا با مفاد قراردادی، اتمام مدت قرارداد یا انحلال آن و حل و فصل اختلافات قراردادی، هریک دارای اهمیت بسزایی بوده که فقدان وجود علم به هریک از این مراحل، می‌تواند منجر به خسارات و ضررهای مالی و غیر مالی سنگین برای طرفین پیمان گردد.

کسب دانش و مهارت‌های مدیریت قرارداد به عنوان ابزاری مهم و کلیدی برای مدیران پروژه، مدیران و کارشناسان امور قراردادها و دعاوی، مدیران و کارشناسان حقوقی و سایر افراد مرتبط با زمینه‌های انعقاد، اجرا و اتمام/انحلال قراردادهای پروژه‌های نفت و گاز، امری ضروری و اجتناب‌ناپذیر است.‌

بسیاری از چالش‌ها و اختلافات فی‌مابین طرفین قراردادهای نفت و گاز، بدون آنکه به حقوق و تعهدات طرفین خدشه‌ای وارد سازد، قابل مدیریت است.

دوره آموزش جامع مدیریت قرارداد در صنعت نفت، در صدد است تا دانش مدیریت قرارداد را به عنوان ابزاری مهم و ضروری در بین کارشناسان و مدیران مرتبط با اجرای پروژه‌های نفت و گاز، تقویت نماید.

ازاین‌رو در این دوره، مهم‌ترین قراردادهای پروژه‌های نفت و گاز با محوریت الگوی همسان قراردادهای EPC و انواع قراردادهای حفاری مورد بررسی قرار خواهد گرفت تا بتوان بخش‌های اصلی پروژه‌های پیمانکاری بخش بالادستی و پایین‌دستی صنعت نفت را پوشش داد.

شرکت‌کنندگان در دوره

مخاطبان دوره

شرکت در این دوره را به افراد زیر پیشنهاد می‌کنیم:

 • مدیران پروژه، مدیران و کارشناسان امور قراردادها و دعاوی، مدیران و کارشناسان حقوقی و سایر افراد مرتبط با زمینه‌های انعقاد، اجرا و اتمام یا انحلال قراردادهای پروژه‌های نفت و گاز.
 • مدیران ارشد، میانی و عملیاتی که فعالیت آنها به نوعی با صنعت نفت مرتبط می‌باشد.
 • کارشناسان، کارشناسان ارشد، کارکنان و مشاوران شاغل در بخش های مختلف صنعت نفت.
 • فارغ‌التحصیلان مقطع کارشناسی در رشته‌های دانشگاهی مرتبط با صنعت نفت.
 • افرادی که قصد ارتقاء سطح شغلی خود را دارند.
 • افرادی که برای تغییر وضعیت شغلی و استخدامی خود نیازمند داشتن امتیازات ویژه‌ای می‌باشند.
 • افرادی که برای جذب در موقعیت‌های شغلی پیش رو نیازمند افزایش اعتبار، ارزش‌ها و توانائی‌های خود می‌باشند.
 • علاقه‌مندان به آشنائی با اصول و مهارت‌های کلیدی – کاربردی مدیریت قرارداد در صنعت نفت.

دلایل شرکت در دوره

به دلایل زیر توصیه می‌کنیم که در این دوره شرکت کنید:

 • ایجاد انگیزه شغلی و اعتمادبنفس که نتیجه آن، تسلط بر نحوه انجام وظائف و فعالیت‌ها بوده و باعث تفاوت چشم‌گیر عملکرد شغلی فارغ‌التحصیلان این دوره در مقایسه با سایرین خواهد شد.
 • ایجاد پایه و اساس دانش مدیریتی در شرکت‌کنندگان و ارتقاء آن که قطعاً تأثیر مثبتی در آینده شغلی ایشان خواهد داشت.
 • سرمایه‌گذاری برای آینده با توجه به منافعی که در پی ارتقاء شغلی حاصل می‌شود.
 • افزایش و بهبود اعتبار شخصی نزد سازمان‌ها، شرکت‌ها و کارفرمایان و مجریان پروژه‌های صنعت نفت در داخل و حتی خارج از کشور.
 • پیشرفت در شغل، حرفه، کسب و کار و سازمان و افزایش کارائی و توانائی.
 • فراهم‌شدن فرصت‌های شغلی بهتر.

مشخصات دوره

گواهینامه‌های دوره

در پایان دوره، به دانشپذیرانی که دوره را با موفقیت سپری نمایند، از سوی دانشسرای صنعت نفت گواهینامه پایان دوره آموزش جامع به زبان فارسی اعطا خواهد شد. صدور این گواهینامه به زبان انگلیسی نیز پس از پرداخت هزینه آن، برای دانشپذیران متقاضی امکان‌پذیر می‌باشد.

علاوه بر گواهینامه پایان دوره آموزش جامع، به ازاء هریک از دروس دوره که دارای کد مصوب وزارت نفت می‌باشند نیز، گواهینامه پایان دوره آموزش تخصصی مربوط به هر درس (گواهینامه تک‌درس) پس از پرداخت هزینه آن، برای دانشپذیران صادر خواهد شد تا دانشپذیران بتوانند اطلاعات هریک از دروس دوره را بصورت جداگانه در سوابق آموزشی پرونده شغلی خود ثبت نموده و از مزایای آنها بهره‌مند شوند.

تــوجــه

نحوه استعلام اصالت گواهینامه‌ها: اصالت گواهینامه‌های کلیه دوره‌های آموزشی دانشسرای صنعت نفت، بصورت کتبی (از طریق مکاتبه با معاونت آموزشی دانشسرای صنعت نفت) و یا بصورت آنلاین (از طریق سامانه استعلام گواهینامه‌های دانشسرای صنعت نفت) قابل استعلام می‌باشند. گواهینامه‌های شیوه غیرحضوری (آنلاین): کمیت، کیفیت، برنامه‌ریزی آموزشی و فرآیند اجرای این دوره برای شیوه‌های حضوری و غیرحضوری (آنلاین) یکسان می‌باشد و گواهینامه‌های دوره غیرحضوری (آنلاین) نیز همانند دوره حضوری (بدون قید عبارات غیرحضوری، مجازی، آنلاین و...) صادر خواهد شد.

زمان‌بندی برگزاری دوره

طول این دوره، ۴۸ ساعت می‌باشد که در نیمه دوم بهمن ۱۴۰۲ آغاز و طی ۲ ماه برگزار خواهد شد.

دروس دوره

دروس این دوره شامل ۴ درس از دروس دارای کد مصوب وزارت نفت می‌باشند که بعضی از دروس به دلیل پیوستگی و وابستگی مفاهیم آموزشی با درس دیگر (۲ مورد)، با یکدیگر تجمیع شده و در قالب یک درس ارائه می‌شوند که در نتیجه مجموع دروس دوره برابر با ۳ درس شده است.

ر
عناوین و اطلاعات دروس
۱
مدیریت قراردادها در پروژه‌های نفت و گاز
کد مصوب وزارت نفت: ۲۲۲۰۲
مدت: ۲۴ ساعت
۲
آشنائی با مناقصه و مزایده
‌ تهیه و تنظیم اسناد مناقصه و مزایده
کد مصوب وزارت نفت: ۱۴۱۰۹
‌ قانون برگزاری مناقصات
کد مصوب وزارت نفت: ۱۲۰۲۰
مدت: ۱۶ ساعت
۳
بررسی شروط ضمن عقد در قراردادها و تعهدات
کد مصوب وزارت نفت: ۱۴۱۴۳
مدت: ۸ ساعت
ر
عنوان درس
کد مصوب وزارت نفت
مدت (ساعت)
۱
مدیریت قراردادها در پروژه‌های نفت و گاز
۲۲۲۰۲
۲۴
۲
آشنائی با مناقصه و مزایده
‌ تهیه و تنظیم اسناد مناقصه و مزایده
‌ قانون برگزاری مناقصات
۱۴۱۰۹
۱۲۰۲۰
۱۶
۳
بررسی شروط ضمن عقد در قراردادها و تعهدات
۱۴۱۴۳
۸

مدرسین دوره

مدرسین این دوره ترکیبی از متخصصان، نخبگان و متولیان صنعت نفت و اساتید برجسته دانشگاه‌های معتبر کشور می‌باشند.

نحوه برگزاری

این دوره به دو شیوه حضوری و غیرحضوری (آنلاین) بصورت مجزا با محتوای یکسان به شرح زیر برگزار می‌شود:

شیوه حضوری

در این شیوه دانشپذیران در محل برگزاری دوره‌های آموزشی دانشسرای صنعت نفت (شهر تهران)، در کلاس‌ها، سمینارها و آزمون‌ها حضور یافته و انتقال مفاهیم به صورت چهره‌به‌چهره صورت می‌گیرد. در این شیوه امکان تعامل مستقیم میان دانشپذیران با یکدیگر و مدرسین دوره فراهم می‌باشد.

روزها و زمان‌های برگزاری کلاس‌های شیوه حضوری:

زمان تشکیل کلاس‌های شیوه حضوری، روزهای پنجشنبه هرهفته و از ساعت ۹ الی ۱۷ می‌باشد (همراه با پذیرائی میان‌وعده و سرو ناهار).

برخی از امکانات شیوه حضوری:

 • تعامل چهره‌به‌چهره و آشنائی دانش‌پذیران با یکدیگر و مدرسین.
 • دریافت رایگان نسخه فیزیکی مستندات آموزشی (جزوات و کتب).
 • پذیرائی میان‌وعده و سرو ناهار.

شیوه غیرحضوری (آنلاین)

در این شیوه دانشپذیران از هر نقطه‌ای در داخل یا خارج از کشور که به اینترنت دسترسی داشته‌باشند، از طریق سامانه آموزش الکترونیکی مرکز جامع آموزش صنعت نفت (PetroTrain.ir) به صورت زنده در کلاس‌ها، سمینارها و آزمون‌ها حضور یافته و انتقال مفاهیم به صورت آنلاین صورت می‌گیرد. دانشپذیران می‌توانند با استفاده از امکانات سامانه مذکور، برای طرح نظرات و سؤالات خود، همانند دانشپذیران حضوری با مدرسین دوره در تعامل باشند.

در این شیوه کلیه مراحل شرکت در دوره از ابتدا (مرحله ثبت نام) تا انتها (دریافت گواهینامه‌ها)، بصورت غیرحضوری صورت می‌گیرد.

روزها و زمان‌های برگزاری کلاس‌های شیوه غیرحضوری (آنلاین):

زمان تشکیل کلاس‌های شیوه غیرحضوری (آنلاین)، ۲ روز از روزهای شنبه تا پنجشنبه هرهفته و بین ساعات ۹ الی ۱۹ می‌باشد. تاریخ و ساعت برگزاری کلاس‌های آنلاین دروس، قبل از شروع کلاس‌های هر درس به اطلاع دانشپذیران خواهد رسید. دانشپذیران شیوه غیرحضوری می‌توانند در صورت عدم امکان شرکت در کلاس، از لحظه پایان کلاس و تا ۲ ماه پس از پایان دوره، با مراجعه به سامانه جامع آموزش‌های الکترونیکی صنعت نفت، نسبت به مشاهده آنلاین نسخه ضبط‌شده کلاس و یادگیری مطالب درسی جلساتی که حضور نداشته‌اند، اقدام نمایند.

برخی از امکانات شیوه غیرحضوری (آنلاین):

 • امکان دسترسی سریع و آسان به کلاس از هر مکانی که ارتباط اینترنتی فراهم باشد.
 • امکان حضور در کلاس از طریق کامپیوتر، لپ‌تاپ، تبلت و موبایل.
 • دریافت آنلاین مستندات آموزشی مدرسین (مانند جزوات و فایل‌های ارائه‌شده) در طول کلاس و پس از آن.
 • امکان مطرح کردن سؤالات و نظرات در طول زمان برگزاری کلاس.
 • دسترسی به نسخه ضبط‌شده کلاس‌ها و سمینارها در صورت عدم حضور در کلاس آنلاین.
تــوجــه

گواهینامه‌های شیوه غیرحضوری (آنلاین): کمیت، کیفیت، برنامه‌ریزی آموزشی و فرآیند اجرای شیوه غیرحضوری (آنلاین)، همانند شیوه حضوری می‌باشد و گواهینامه‌های شیوه غیرحضوری (آنلاین) مانند شیوه حضوری (بدون قید عبارات غیرحضوری، مجازی، آنلاین و...) صادر خواهند شد. شرایط حضور در کلاس‌ها: دانشپذیران شیوه حضوری موظف به شرکت در در حداقل دوسوم جلسات کلاس‌های حضوری هر درس، و دانشپذیران شیوه غیرحضوری (آنلاین) موظف به شرکت در حداقل یک‌دوم کلاس‌های غیرحضوی (آنلاین) هر درس می‌باشند.

ثبت نام در دوره

شرایط ثبت نام در دوره

داوطلبان شرکت در این دوره، باید دارای شرایط زیر باشند:

 1. داشتن مدرک تحصیلی در مقاطع تحصیلی کارشناسی و بالاتر.
 2. داشتن فعالیت شغلی مرتبط با صنعت نفت (این شرط برای اشخاصی که دارای تحصیلات مرتبط با صنعت نفت می‌باشند، الزامی نمی‌باشد).

مراحل ثبت نام در دوره

داوطلبان شرکت در این دوره باید برای ثبت نام اقدامات زیر را انجام دهند:

 1. مراجعه به صفحه ثبت نام دوره و تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام و پرداخت اینترنتی پیش‌پرداخت اقساط شهریه یا کل شهریه (برای داوطلبانی که مایل به پرداخت شهریه بصورت نقدی می‌باشند) حداکثر تا پایان روز چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۲.
 2. ارسال مدارک زیر به آدرس ایمیل training@acpi.ir حداکثر تا پایان روز شنبه ۱۴ بهمن ۱۴۰۲:
  • تصویر روی کارت ملی.
  • تصویر آخرین مدرک تحصیلی.

شهریه دوره

شهریه ثبت نام در دوره آموزش جامع مدیریت پروژه در صنعت نفت بر اساس هزینه‌های برگزاری دوره، محاسبه و برای دو گروه “غیرحضوری (آنلاین)” و “حضوری” به صورت مجزا تعیین شده است.

مبلغ شهریه بر اساس نوع دوره به شرح زیر می‌باشد:

 • غیرحضوری (آنلاین): ۶ میلیون تومان
 • حضوری: ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان

در صورت پرداخت شهریه بصورت قسطی، ۵۰% شهریه در زمان ثبت نام به عنوان پیش‌پرداخت و ۵۰% مابقی در ۲ قسط با فاصله ۱ ماه دریافت می‌گردد ولی درصورتی که داوطلبان کل شهریه خود را بصورت نقدی (یکجا) در زمان ثبت نام پرداخت نمایند، ۱۰% از مبلغ شهریه به عنوان تخفیف کسر خواهد شد.

درصورت پرداخت شهریه بصورت قسطی، تاریخ سررسید اقساط به شرح زیر می‌باشد:

 • قسط اول: ۱ اسفند ۱۴۰۲
 • قسط دوم: ۱ فروردین ۱۴۰۳
تــوجــه

شیوه پرداخت: کلیه مراحل ثبت نام و پرداخت شهریه (پیش‌پرداخت اقساط شهریه و اقساط شهریه یا پرداخت کل شهریه)، از طریق وب‌سایت دانشسرای صنعت نفت به نشانی acpi.ir بصورت اینترنتی انجام می‌گردد. شرایط انصراف از دوره و عودت شهریه: انصراف از شرکت در دوره، فقط تا ۲۰ روز پس از شروع اولین جلسه دوره امکان‌پذیر خواهد بود که در اینصورت بخشی از مبالغی که توسط دانشپذیر انصراف‌دهنده به عنوان شهریه یا پیش‌پرداخت اقساط آن پرداخت شده است، به وی عودت داده خواهد شد. مبالغ پرداخت‌شده توسط دانشپذیر انصراف‌دهنده، در صورتی که زمان انصراف وی تا ۶ روز پس از برگزاری اولین جلسه دوره باشد، پس از کسر ۳/۵% از مبلغ شهریه نقدی دوره، و در غیر اینصورت پس از کسر ۳۰% از مبلغ شهریه نقدی دوره، طی ۳ روز کاری پس از ارائه درخواست رسمی (کتبی) انصراف از شرکت در دوره، به وی عودت داده خواهد شد. مستندات رسمی پرداخت: این دوره به صورت آزاد و برای اشخاص حقیقی برگزار می‌گردد و لذا طبق قوانین جدید سامانه مؤدیان مالیاتی، صدور صورتحساب رسمی خطاب به شرکت‌ها و سازمان‌ها برای شرکت‌کنندگانی که شرکت یا سازمان متبوع ایشان، پرداخت شهریه دوره را متقبل شده است، امکان‌پذیر نمی‌باشد. لیکن برای آن دسته از شرکت‌کنندگانی که متقاضی دریافت هزینه دوره از شرکت یا سازمان متبوع خود می‌باشند، گواهی پرداخت صادر خواهد شد.

همین حالا ثبت نام کنید

پرداخت نـــقــــدی

مبلغ کل شهریه:
۶ میلیون تومان
تخفیف پرداخت نقدی:
%۱۰ معادل ۶۰۰ هزار تومان
مبلغ نهائی شهریه:
فقط ۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان

پرداخت قسـطـی

مبلغ کل شهریه:
۶ میلیون تومان
تعداد اقساط:
۲ قسط با فاصله یک ماه
مبلغ هر قسط:
۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
مبلغ پیش‌پرداخت اقساط:
۳ میلیون تومان

پرداخت نـــقــــدی

مبلغ کل شهریه:
۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان
تخفیف پرداخت نقدی:
%۱۰ معادل ۱ میلیون و ۶۰ هزار تومان
مبلغ نهائی شهریه:
فقط ۹ میلیون و ۵۴۰ هزار تومان

پرداخت قسـطـی

مبلغ کل شهریه:
۱۰ میلیون ۶۰۰ هزار تومان
تعداد اقساط:
۲ قسط با فاصله یک ماه
مبلغ هر قسط:
۲ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان
مبلغ پیش‌پرداخت اقساط:
۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان
ثبت نام امکان‌پذیر نمی‌باشد

داوطلب گرامی،
متأسفانه ثبت نام در این دوره به دلیل تکمیل ظرفیت و پایان مهلت ثبت نام، امکان‌پذیر نمی‌باشد.
امیدواریم در دوره‌های آینده همراه شما باشیم.

نماد اعتماد الکترونیکی
لوگوی ساماندهی

تماس با بخش پشتیبانی دوره

لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت راهنمائی برای ثبت نام، از طریق شماره‌های زیر با کارشناسان ما تماس بگیرید.
از ساعت ۸ الی ۱۶ روزهای شنبه تا چهارشنبه (به غیر از ایام تعطیل) پاسخگوی شما هستیم.
درخواست مــــشـــــاوره
شما می‌توانید با تکمیل فرم زیر از مشاوره رایگان کارشناسان ما، استفاده نمائید.

پرسش و پاسخ

با توجه به دانش و تجربیاتی که از طریق سپری نمودن دروس تئوری و عملی تخصصی در حوزه مدیریت قراردادهای صنعت نفت به دست خواهید آورد و آشنائی و ارتباط با متخصصان، نخبگان و افراد با تجربه این حوزه، قطعاً اعتماد به نفس و توانائی مورد نیاز برای مدیریت یک قرارداد در سطح صنعت نفت را بدست خواهید آورد.

بله، کلیه دانشپذیران موظف به شرکت و قبولی در امتحانات پایان هر درس می‌باشند و درصورتی که در امتحان پایان هر درس، نمره قبولی را کسب ننمایند و یا در امتحان حاضر نشوند، می‌توانند با پرداخت هزینه جداگانه، در آزمونی که مجدداً برای هر درس برگزار می‌شود، شرکت نمایند.

آزمون دوره‌های غیرحضوری (آنلاین) همانند کلاس‌های درسی این دوره‌ها از طریق سامانه آموزش الکترونیکی مرکز جامع آموزش صنعت نفت (PetroTrain.ir) و به شیوه الکترونیکی و آنلاین برگزار می‌شود و نیازی به مراجعه حضوری نمی‌باشد.

با توجه به اینکه این دوره توسط دانشسرای صنعت نفت برگزار و گواهینامه آن نیز توسط این مجموعه صادر می‌گردد، و از طرفی با توجه به اینکه دانشسرای صنعت نفت یک مجموعه علم و فناوری بوده و دارای همکاری‌های بین‌المللی با مراکز علمی، فناوری، آموزشی و تحقیقاتی معتبر دنیا می‌باشد، لذا با توجه به اعتبار و رسمیت این مجموعه، کلیه مدارک صادره توسط دانشسرای صنعت نفت در خارج از کشور نیز قابل استفاده می‌باشند.

شهریه شرکت در این دوره کمتر از هزینه‌ای است که برای دریافت گواهینامه مدیریت پروژه سایر دانشگاه‌ها، پرداخت می‌شود. ضمن اینکه که با شرکت در این دوره، بصورت تخصصی در حوزه صنعت نفت آموزش خواهید دید. درضمن مبلغی که بابت شهریه این دوره پرداخت می‌شود، دارای کمترین ریسک سرمایه‌گذاری است، چراکه سرمایه‌گذاری روی خود است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این دوره و نحوه ثبت نام و حضور در آن می‌توانید از طریق شماره‌های زیر با کارشناسان واحد پذیرش دوره‌های آموزشی دانشسرای صنعت نفت تماس بگیرید.

۰۲۱ – ۹۱۳۲ ۶۶۰۱

۰۲۱ – ۹۱۳۲ ۶۶۰۲